• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     TİCARİ ENTEGRE [DÖVİZ PAKETİ]

   
Fiyat : 699 TL (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
İçerik: Cari, Kasa, Döviz, Çek Senet*
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Alım - Satım işlemlerini takip etmek istemeyen, genellikle borç - alacak ve kasa takibi yapan, gerektiğinde dövizli hesap bakiyelerini de takip etmek isteyen işletmeler kullanılması için tasarlanmıştır. İşlerinizi bu program sayesinde çok daha rahat takip edebileceksiniz.


Taksitli ve Dövizli işlem yapan , Stok bulundurmayan işletmeler kullanır. Örn: Bazı Mühendislik Firmaları, Döviz Fiyatlandırmalı Kurslar vs. uygun halde tasarlanmıştır.

PROGRAM YÜKLEME ADIMLARI:      

I- HEMEN İNDİR linkine tıkladığınızda gelen pencerede Kaydet butonuna basmanız ve programı bilgisayarınıza indireceğiniz yeri seçmeniz, kaydetmeniz için yeterli olacaktır.
II- Dosya indirme tamamlandığında, indirilen dosya sıkıştırılmış (.zip’li) olduğu için; herhangi bir unzip (winzip veya winrar vs.) programı aracılığıyla indirdiğiniz dosyayı açın. (Dosya üzerinde sağ tıklatıp, Buraya Çıkart veya Tümünü Ayıkla seçeneğine tıklayın.)


III-  Sıkıştırılmış dosyayı çıkardıktan sonra,yeni oluşan program klasörünün içindeki setup.exe'yi çalıştırdığınızda program kurulumu otomatik olarak başlayacaktır.

 
 
Talep Formu
İsim
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj